Čím blbější sedlák,
tím větší úroda
Drobečková navigace

úvod > Aktuality > Letošní prodej brambor ZAHÁJEN

Letošní prodej brambor ZAHÁJENDatum konání:
8.9.2020

Brambory na prodej, Šebestova zelenina, Dolní Dunajovice Nabízíme na prodej brambory z našeho prvního letošního sběru. Jde o brambory typu A a AB a prodáváme je za 10 kč/kg. Jde o dvě odrůdy brambor a to Anuschku a Esmee.

Klasické žluté brambory Anuschka

Jsou brambory klasického tvaru a standardní velikosti, varného typu A / k přípravě salátů, k přímému konzumu  /. Jde o velmi kvalitní odrůdu brambory na saláty a na přímou spotřebu se stabilní vnitřní kvalitou, výbornou chutí s pevnou konzistencí. Právě kvůli výborné chuti a pevné konzistenci je tato odrůdy vhodná pro výrobu salátů a na okamžitou spotřebu.

Růžové brambory Esmee

Jsou to růžové až červené velké brambory s dlouze oválnými hlízami s mělkými očky. Brambory mají sice  červenou slupkou, ale klasicky žlutou barvou dužniny. Májí výborné skladovací schopnosti a dájí se skladovat až do jarních termínů. Varný typ těchto brambor je AB, jsou tedy vhodné jak do salátů tak jako přílohové brambory k přímé konzumaci.

 

Prodej našich brambor

Brambory prodáváme v sídle naší firmy Šebestova zelenina v Dolních Dunajovicích, na ulici Zemědělská / areál naší firmy je na pravé straně až na konci ulice. Prodej brambor probíhá z výdejní rampy v pracovní dny pravidelně od 08.00 – 12.00 a většinou i v odpoledních hodinách od 12.00 – 16.00 hodin.
Pokud si plánujete přijet pro větší množství brambor  v odpoledních hodinách nebo pojedete z větší vzdálenosti, prosím ujistěte se telefonicky na čísle 603 441 621., že je v našem areálu pracovník , který vám brambory prodá. Jsme v plně sezóně sklizně zeleniny a v některé dny musí většina zaměstnanců na pole. Děkujeme za pochopení

 

Prambory na prodej, Šebestova zelenina, Dolní Dunajovice Balení brambor na prodej

Brambory prodáváme již balené v pytlích po 5, 10 a 25 kg za cenu 10 Kč/kg.

 

Varné typy brambor na prodej

Jen pro zopakování zde uvádíme brambory, jak se zatřídují do varných typů. Toto označení je a musí být na všech obalech brambor, které se dostanou do prodeje.  Díky tomu si snadno vyberete kvalitní brambory pro vámi plánovanou kuchyňskou úpravu:

 

A - k přípravě salátů, k přímému konzumu 

B - přímý konzum jako přílohové brambory 

C - k přípravě výrobků z brambor (těsta, kaše)

 

Přijďte si vybrat kvalitní cerstvě sklizené brambory z Moravy

 

Šebestova zelenina Dolní Dunajovice

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů