Čím blbější sedlák,
tím větší úroda
Drobečková navigace

úvod > Aktuality > Ozimá cibule na prodej za 12 Kč/kg

Ozimá cibule na prodej za 12 Kč/kgDatum konání:
4.8.2020

Ozimá cibule na prodej, Šebestova zelenina, Dolní Dunajovice Do poloviny srpna budeme prodávat ozimou cibuli za 12 Kč/kg. Nakupte si u nás v Dolních Dunajovicích kvalitní moravskou cibuli. Jde o cibuli na běžnou spotřebu.

V nejbližší době / přibližně od poloviny srpna /začneme prodávat jarní cibuli na uskladnění.  Nyní nabízíme kvalitní velkou ozimou cibuli na spotřebu za 12 Kč/kg.

Moravská ozimá cibule na prodej za 12 Kč/kg

Prodáváme kvalitní  cibuli vypěstovanou na našich polích.  Jde o kvalitní ozimou cibuli určenou na běžnou spotřebu. Na uskladnění se více hodí jarní cibule, kterou začneme také prodávat přibližně v polovině srpna.

Díky dostatku vláhy se nám v letošním roce podařilo vypěstovat nádhernou velkou cibuli. Některé cibule váží téměř 1 kg/ ks

Prodej ozimé cibule z Dolních Dunajovic

Ozimou cibuli z našeho zelinářství prodáváme přímo v sídle mašeho zelinářství v Dolních Dunajovicíh, ulice Zemědělská.
Prodej cibule probíhá „z rampy“ prostor kde máme cibuli po sklizni uskladněnou.
Cibuli prodáváme v pracovní dny od pondělí do pátku vždy od 08.00 – 16.00 hodin. Ve vyjímečných případech je možné, že prodej probíhá pouze v dopoledních hodinách od 08.00-12.00 hodin. 

Prodej ozimé cibule v Dolních Dunajovicích - kontakt

Pokud nás nezastihnete v odpoledních hodinách je možné zavolat na telefonní číslo 728919186 a my za vámi můžeme na rampu operativně přijet.

Kvalitní ozimá cibule z Jižní Moravy

Využijte této nabídky a kupte si domů, do penzionu, restaorace, školní jídelny kvalitní ozimou cibuli z domácí moravské produkce.

 

Ozimá cibule na prodej, Šebestova zelenina, Dolní Dunajovice

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů