Čím blbější sedlák,
tím větší úroda
Drobečková navigace

Domů > Aktuality > Ozimá cibule na prodej za 12 Kč/kg

Ozimá cibule na prodej za 12 Kč/kgDatum konání:
4.8.2020

Ozimá cibule na prodej, Šebestova zelenina, Dolní Dunajovice Do poloviny srpna budeme prodávat ozimou cibuli za 12 Kč/kg. Nakupte si u nás v Dolních Dunajovicích kvalitní moravskou cibuli. Jde o cibuli na běžnou spotřebu.

V nejbližší době / přibližně od poloviny srpna /začneme prodávat jarní cibuli na uskladnění.  Nyní nabízíme kvalitní velkou ozimou cibuli na spotřebu za 12 Kč/kg.

Moravská ozimá cibule na prodej za 12 Kč/kg

Prodáváme kvalitní  cibuli vypěstovanou na našich polích.  Jde o kvalitní ozimou cibuli určenou na běžnou spotřebu. Na uskladnění se více hodí jarní cibule, kterou začneme také prodávat přibližně v polovině srpna.

Díky dostatku vláhy se nám v letošním roce podařilo vypěstovat nádhernou velkou cibuli. Některé cibule váží téměř 1 kg/ ks

Prodej ozimé cibule z Dolních Dunajovic

Ozimou cibuli z našeho zelinářství prodáváme přímo v sídle mašeho zelinářství v Dolních Dunajovicíh, ulice Zemědělská.
Prodej cibule probíhá „z rampy“ prostor kde máme cibuli po sklizni uskladněnou.
Cibuli prodáváme v pracovní dny od pondělí do pátku vždy od 08.00 – 16.00 hodin. Ve vyjímečných případech je možné, že prodej probíhá pouze v dopoledních hodinách od 08.00-12.00 hodin. 

Prodej ozimé cibule v Dolních Dunajovicích - kontakt

Pokud nás nezastihnete v odpoledních hodinách je možné zavolat na telefonní číslo 728919186 a my za vámi můžeme na rampu operativně přijet.

Kvalitní ozimá cibule z Jižní Moravy

Využijte této nabídky a kupte si domů, do penzionu, restaorace, školní jídelny kvalitní ozimou cibuli z domácí moravské produkce.

 

Ozimá cibule na prodej, Šebestova zelenina, Dolní Dunajovice

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů