Čím blbější sedlák,
tím větší úroda
Drobečková navigace

úvod > Aktuality > Sklízíme cibuli na uskladnění

Sklízíme cibuli na uskladněníDatum konání:
30.9.2021

V letošním roce jsme se opět specializovali pouze na pěstování žluté jarní cibule určené na okamžitou konzumaci i dlouhodobé  uskladnění. Díky péči a příhodným podmínkám je letošní cibule kvalitní a dostatečně narostlá.

Sklizeň cibule probíhá

Pěstování a prodej cibule na uskladnění, Šebestova zelenina, Dolní Dunajovice V těchto dnech postupně sklízíme z našich polí jarní cibuli a připravujeme na maloobchodní a velkoobchodní prodej. Cibuli pěstujeme na rozloze 52 ha a celá naše produkce končí u maloodběratelů a obchodech obchodních řetězců v České republice.

Prodej naší cibule na uskladnění

Prodej cibule pro maloodběratele probíhá i letos, jako každý rok, v sídle a provozu naší firmy v Dolních Dunajovicích, ulice Zemědělská č.694 a to vždy v pracovní dny od od 08.00 – 16.00 hodin. Pokud si k nám pojedete pro cibuli na uskladnění z větší vzdálenosti je lepší se telefonicky ujistit, že nenastala neočekávaná situace při sklizni a my vás budeme moci obsloužit.

Cibuli na okamžitou konzumaci i uskladnění,

prodáváme v letošním roce za 13 Kč/ kg a máme ji balenou v pytlích po 5,10 a 25 kg.

Nakupte si kvalitní cibuli na uskladnění u nás a podpořte tím domácí zemědělství.  

Pěstování a prodej cibule na uskladnění, Šebestova zelenina, Dolní Dunajovice


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů