Čím blbější sedlák,
tím větší úroda
Drobečková navigace

Domů > Prodej > Brambory

Brambory

 


_..Šebesta-bílé... (2 of 12).jpg

Pěstování a prodej brambor přerušen

V roce 2018 jsme se věnovali výhradně pěstování a prodeji cibule. Brambory jsme v tomto roce vůbec nepěstovali a neprodáváme je ani z cizí produkce. Prodáváme pouze cibuli z naší produkce.

 

Po delší odmlce jsme se vrátiliv roce 2016 a 2017 i k pěstování brambor, abychom doplnili sortiment o jednu z nejpoužívanější základních potravin v českých kuchyních. Vzhledem k tomu, že nám jde o vysokou konzumní chuť našich produktů a dlouhodobě skladovatelné produkty, zvolili jsme pro pěstování následující odrůdy:

 

Belana – jde o jednu z nejchutnějších brambor pěstovaných u nás, jde o bramboru varného typu A, tzv. salátová odrůda, která má velmi dlouhé období klidu, tzn. že je určena k velmi dlouhému skladování.

Marabel – jedna z nejrozšířenějších odrůd brambor u nás, jde o odrůdu varného typu B, tzn. že je vhodná k všestrannému použití, s velmi dobrými chuťovými vlastnostmi.

 

Ceny najdete zde

 

Máte dotaz? Zeptejte se zde:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů