Čím blbější sedlák,
tím větší úroda
Drobečková navigace

Domů > Pěstování > Cibule

Cibule

 


1.png

 

Prodej jarní cibule na uskladnění ZAHÁJEN

12.8.2020 jsme zahájili prodej letošní cibule na uskladnění z naší produkce. Více informaci naleznete v aktualitě "Prodej cibule na uskladnění ZAHÁJEN."

 

Akce ozimá cibule za 12 Kč/ kg

V první polovině srpna prodáváme kvalitní ozimou cibuli z vlastní produkce za cenu 12Kč/ kg. Více informací o tomto prodeji naleznete v aktualitě "Ozimá cibule na prodej za 12 Kč/kg" na tomto webu.

Prodej ozimé cibule v roce 2020

V letošním roce 2020 prodáváme ozimou cibuli z naší produkce v sídle naší firmy v Dolních Dunajovících, Zemědělská ulice „z rampy“ každý den dopoledna, často nebo po domluvě i v odpoledních hodinách. Cena za 1 kg cibule je 12 Kč.

Pěstujeme kvalitní cibuli

Ozimá cibule na prodej, Šebestova zelenina, Dolní Dunajovice  Cibule je naší hlavní plodinou, kterou pěstujeme v kraji pod Pálavou již 20 let. Roční produkce cibule se pohybuje okolo 1 milionu kg. Veškerou cibuli pěstujeme ze semínka a k vysévání používáme pouze to nejkvalitnější osivo dostupné na trhu. Pouze takový materiál je zárukou té nejvyšší kvality cibule. Výběr vhodných odrůd, správná agrotechnologie a uskladnění jsou předpokladem pro kvalitní výpěstek určený k dlouhodobému uskladnění. U cibule pěstujeme dva základní druhy:

Cibule ozimá

vysévá se koncem srpna, přezimuje a sklízí se v červnu následujícího roku. Tato cibule je určena pro přímou spotřebu a svou raností nahrazuje cibuli pěstovanou ze sazečky. V kuchyni se hodí spíše v čerstvém stavu. Pro vysoký obsah vody nejde vysmažit do zlaté barvy.

Cibule jarní

vysévá se na jaře a sklízí se v létě téhož roku: Tato cibule je určena k dlouhodobému zimnímu uskladnění a v našem sortimentu představuje hlavní plodinu. Při kvalitním uskladnění vydrží až do další cibulové sezóny.

 

Objednejte zde